Kurumsal

Biz Kimiz?

1987 den günümüze kadar yurdun çeşitli bölgelerinde faaliyetlerine devam etmiş bulunan, Teknik İnşaat San. ve Tic.A.Ş.,2018 yılı sonunda Alkan Petrol Market A.Ş. çatısı altında birleşerek akaryakıt ve market hizmetleri ile birlikte mühendislik, mimarlık ,tadilat-dekorasyon ,inşaat taahhüt hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Akaryakıt ve Market hizmetlerimiz Şile yolu Taşdelen/Çekmeköy mevkiinde yaklaşık 6000 m2 lik bir alanda merkez ofisimiz ile birlikte faaliyet göstermektedir.

Değerli müşterilerimize verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Misyonumuz

Dürüstlük, doğruluk, kalite ve güvenin tüm müşterilerimizin hakkı olduğunu düşünüyor bu anlayış ile müşterilerimizin mutluluğunu hedef alarak çözümler üretiyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi, akılcı, ilkeli, kaliteli çözüm ve müşteri odaklı duruşumuzla sektörümüzde fark yaratarak ,önce insan odaklı hizmetler sunmak

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

Çalışanlarımızın yaşam kalitesini koruyan ve artıran bir yaklaşımı benimsemekte; faaliyetlerinin çevreye verebileceği zararları en aza indirgemek amacında ve bilincinde bir şirket yönetimi amaçlanmaktadır.

  • Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, müşteri odaklı, kaliteli ve yaratıcı yazılım çözümleri geliştirmek ve desteklemek
  • Çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, lider bir şirket olmak
  • Süreçlerimizi uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet
  • Süreçlerimizin performansını sistematik olarak ölçümleyerek, sürekli iyileştirmeye girdi sağlamak
  • Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek
  • Tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimizle karşılıklı fayda ilişkileri kurmak ve sürdürmek