AKARYAKIT

BP ULTİMATE EURO DİESEL:

BP Ultimate Euro Diesel'in üstün temizleme yeteneği, sıradan dizel yakıtlara göre önemli bir güç, performans ve yakıt ekonomisi katkısı sağlar. Bu üstün temizleme gücü bağımsız test kuruluşlarında test edilmiştir. Sağlanan fayda, sürüş şekli ve alışkanlıkları, aracın durumu ve özellikleri, hava ve yol gibi sürüş koşullarına bağlı olarak değişebilir.

BP DİESEL:

BP Diesel, BP’nin tüm yakıtlarında olduğu gibi özel formülü sayesinde zararlı tortuların önemli motor parçalarında, özellikle enjektörlerin üzerinde birikmesini önler. Böylece, motorunuz performans kayıplarına karşı korunmuş olur.BP Diesel, özel formulü ile dolum esnasında köpürmeyi azaltır. Böylece deponuza hızlı ve temiz bir dolum yapılmış olur. Aynı zamanda köpürme olmadığı için doğru miktarda yakıt almış olursunuz.

BP KURŞUNSUZ:

Sıradan yakıtlar, aracınızın yakıt sisteminde zararlı tortular bırakabilir. Bu tortular, zaman içerisinde, motorunuzun tasarlandığı şekilde çalışmasını engelleyebilir ve bu da motorunuzun performansını ve verimliliğini düşürür. BP Kurşunsuz, BP’nin tüm yakıtlarında olduğu gibi özel formülü sayesinde zararlı tortuların kritik motor parçalarında birikmesini önler ve motorunuzun temiz kalmasına yardımcı olur. Böylece, motorunuz performans ve verimlilik kayıplarına karşı korunmuş olur. BP Kurşunsuz, uzun vadede motorunuzun korunmasına yardımcı olur. Yapılan testler ayrıca göstermiştir ki, BP Kurşunsuz, motorunuzu korozyona karşı korur. Özel sürtünme azaltıcı formülü ile motorunuzdaki sürtünmeyi azaltır. Azalan motor sürtünmesi, performansı ve verimliliği artırır.

BP OTOGAZ:

EN 589 standardına sahip olan BP Otogaz, BP’nin kalite güvence kontrol programı ile düzenli denetlenerek her BP istasyonundan aynı kaliteyi sunar. Periyodik kontrolleri yapılan otogaz pompalarından her zaman paranızın tam karşılığını alırsınız.


Foto Foto Foto Foto